Facebook na każdy telefon

Facebook na każdy telefon 2.7

Facebook dla wszystkich telefonów!

Facebook na każdy telefon to oficjalna aplikacja popularnego serwisu społecznościowego na telefony ze środowiskiem Java. Dzięki niej, posiadacze starszych modeli telefonu będą mogli korzystać z najważniejszych funkcji serwisu. Facebook na każdy telefon wygląda świetnie i przypomina aplikacje znane ze smartfonów. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Ładny interfejs
 • Najważniejsze opcje serwisu Facebook
 • Doskonała funkcjonalność

Wady

 • Brak czatu

Doskonały
9

Facebook na każdy telefon to oficjalna aplikacja popularnego serwisu społecznościowego na telefony ze środowiskiem Java. Dzięki niej, posiadacze starszych modeli telefonu będą mogli korzystać z najważniejszych funkcji serwisu. Facebook na każdy telefon wygląda świetnie i przypomina aplikacje znane ze smartfonów.

Funkcje

Facebook na każdy telefon obsługuje ponad 2500 różnych modeli telefonów. Nie trzeba mieć więc najnowszego iPhone czy HTC, aby móc cieszyć się pełną funkcjonalnością Facebooka.

Facebook na każdy telefon oferuje oczywiście dostęp do naszego profilu, a w nim następujące funkcje: podgląd najnowszych aktywności naszych znajomych, wiadomości, zaproszenia i zarządzanie znajomościami, kalendarium, nasze zdjęcia, oraz możliwość przeszukiwania naszej książki adresowej w poszukiwaniu przyjaciół. Będziemy mogli też zaprosić naszych znajomych używając SMS-a lub wiadomości e-mail.

Nawigacja

Interfejs Facebook na każdy telefon przypomina ten znany ze smartfonów. Główny widok wyświetla nowe wpisy. U góry znajdują się przyciski: status, zdjęcie, wiadomości i kalendarz. Dzięki nim można w pełni korzystać z Facebook na każdy telefon. Dodatkowo u dołu widoku znajduje się menu dające dostęp do innych funkcji serwisu.

Działanie

Facebook na każdy telefon wygląda dobrze. Wszystko jest bardzo czytelne i przejrzyste. Aplikacja działa całkiem dobrze i płynnie.

Opinia

Facebook na każdy telefon to dobrze zaprojektowana aplikacja. Jeżeli lubicie Facebooka i chcecie z niego korzystać na swoim telefonie, to wypróbujcie tę aplikację.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na Java

Więcej
Facebook na każdy telefon

Download

Facebook na każdy telefon 2.7

Opinie użytkowników o Facebook na każdy telefon

 • anonymous69

  według anonymous69

  "...."

  zgadzam się. niestety, aplikacja nie jest dostępna dla WSZYSTKICH telefonów. posiadam nokię 2760 i niestety, facebook...   Więcej.

 • Radek G | PL

  według Radek G | PL

  "@trolololo - jaki masz telefon?"

  Witam. To jest Facebook rzeczywiście na każdy telefon. W czym leży Twój problem? Czy pobrałeś program wchodząc na str...   Więcej.

 • trolololo

  według trolololo

  "nara"

  bylby fajny gdyby na prawde byl na kazdy telefon ;/ i po co mam rozwijac ta durna opinie jak nie mam okazji pokorzyst...   Więcej.